Bolton Wanderers Football Club Fan Forum for all BWFC Supporters.


You are not connected. Please login or register

CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.

+15
Norpig
luckyPeterpiper
Cajunboy
finlaymcdanger
okocha
rammywhite
boltonbonce
karlypants
Angry Dad
sunlight
Buellix
xmiles
gloswhite
Natasha Whittam
Hipster_Nebula
19 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Who will you vote for.

CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap45%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 45% [ 9 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap0%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 0% [ 0 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap5%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 5% [ 1 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap5%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 5% [ 1 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap0%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 0% [ 0 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap0%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 0% [ 0 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap0%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 0% [ 0 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap25%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 25% [ 5 ]
CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_lcap20%CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Vote_rcap 20% [ 4 ]
Total Votes : 20


Go down  Message [Page 13 of 13]

241CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Thu May 30 2019, 22:13

Hipster_Nebula

Hipster_Nebula
Nat Lofthouse
Nat Lofthouse

finlaymcdanger wrote:
Ha! Quite the endorsement. I’ll stand with Corbyn on this one.

Who was endorsed by Hamas.

242CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Thu May 30 2019, 22:45

sunlight

sunlight
Andy Walker
Andy Walker

Corbyn wont admit he is the leader of the Labour Party.

243CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Thu May 30 2019, 22:49

xmiles

xmiles
Jay Jay Okocha
Jay Jay Okocha

244CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Fri May 31 2019, 11:51

sunlight

sunlight
Andy Walker
Andy Walker

Gove said he wants Boris Johnson and Jeremy Hunt digitally removed from all photographs of them in the Tory Party.

245CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Fri May 31 2019, 17:15

xmiles

xmiles
Jay Jay Okocha
Jay Jay Okocha

Best brexit analogy:

1. Paint a circle on a concrete wall and write ‘KICK HERE’ below it.
2. Persuade people that their lives will be better if they kick the wall.
3. When they kick the wall and injure their feet, tell them the wall is to blame.

246CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON.  - Page 13 Empty Re: CAPITULATION: EU ELECTIONS ARE ON. Fri May 31 2019, 18:33

Cajunboy

Cajunboy
Frank Worthington
Frank Worthington

Just don't mention The Wailing Wall to Jezza.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 13 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum